SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PewDiePie’ın 2014’teki Yıllık Kazancı Açıklandı

PewDiePie

Pek çoğumuzun halini olan oyun oynayarak para kazanma işini belki de en iyi yapan isim olan ve hazırladığı eğlenceli Youtube videolarıyla tanınmaya başlayan, kendisini izleyen kitleyi gün geçtikçe arrtırmayı başaran 26 yaşındaki İsveçli Youtuber PewDiePie gerçek adıyla Felix Arvid Ulf Kjellberg, artık markalaşan bir isim haline geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre sahibi olduğu Pewdie Productions’ın 2014 yılı kazancı 63 milyon İsveç kronu olarak belirtildi.

7.45 milyon dolara denk gelen bu gelir, PewDiePie’ın he geçen yıl daha da fazla gelir elde ettiğinin bir göstergesi. PewDiePie 2012 senesinde 7.2 milyon, 2013 senesinde de 29.6 milyon İsveç kronu elde etmişti. South Park’ta da rol alan PewDiePie’ın şu sıralar kendisinin karakter olarak yer alacağı bir oyun geliştirilmekte.

Felix Arvid Ulf Kjellberg - PewDiePie
Felix Arvid Ulf Kjellberg – PewDiePie

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.