SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

PGL ve HTC’den 1v1 Turnuvası!

PGL 1v1

PGL ve HTC’nin ortaklaşa düzenlediği $25.000’lık ödül havuzuna sahip 1v1 turnuvasında mücadele edecek CS:GO oyuncuları belli oldu. On altı oyuncunun yer aldığı turnuvada ülkemiz takımlarından Space Soldiers’ın yıldızı olan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş de yer alacak.

Turnuvada iki kadın oyuncu da bulunacak. Bu iki kadın oyuncu bu sezonu kupa avcıları olan ve yeni takımları Team Secret’ta mücadele veren Zainab “zAAz” Turkie ve Julia “juliano” Kiran olacak. Turnuvaya katılacak olan tüm oyuncular şu şekilde;

İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, Egor “flamie” Vasilyev, Kenny “kennyS” Schrub, Denis “seized” Kostin, Richard “shox” Papillon, Aleksi “allu” Jalli, Adil “ScreaM” Benrlitom, Joakim “jkaem” Myrbostad, Vincent “HappyV” Schopenhauer, Fabien “kioShiMa” Fiey ,Zainab “zAAz” Turkie, Julia “Juliano” Kiran, Michael “Michu” Müller, Casper “cadiaN” Moller, Derek “desi” Branchen, Shahzeb “ShahZaM” Khan.

Turnuva 23-24 Nisan tarihlerinde Romanya’da gerçekleştirilecek ve twitch.tv/pgl’den canlı olarak yayınlanacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.