E-SporHABERLER

PGS: BERLİN ETKİNLİĞİ CORONA VİRÜSÜ SEBEBİYLE ERTELENDİ

Global çağrı da acil durum ilan edilen Corona virüsü, oyun sektörünü de bir hayli etkiliyor diyebiliriz. PUBG Corporation, Nisan ayında düzenleneceği planlanmış PGS: Berlin etkinliğini, Corona virüsü sebebiyle daha ileri tarihe atayacağını duyurdu.

PUBG Corporation, aktif bir şekilde, Dünya Sağlık Örgütü tarafından acil durum olarak ilan edilen ve güncel bir şekilde yayılan corona virüs haberlerini takip ediyor.

Oyuncularımızın, çalışanlarımızın ve taraftarların sağlık ve güvenliğini önceliğimiz olarak alıyoruz ve Nisan ayında gerçekleşecek PGS: Berlin etkinliğini ileri tarihe ertelemek gibi zor bir karar veriyoruz. Tarihler ve bölgesel elemeler de bu değişiklikten etkilenebilir. 2020’de gerçekleşecek dört büyük PUBG global esports etkinliğinde bir değişiklik olmayacaktır ve etkinliğin ne zaman yapılabileceğine ilişkin seçenekleri aktif bir şekilde araştırıyoruz.

Espor taraftarları, oyuncular ve çalışanlarımız için en iyi seçenekleri araştırırken, sizleri de bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!

Bir cevap yazın