SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Playstation 4’e 2.01 Güncellemesi Yayınlanacak

Ağustos ayının ortalarında Playstation 4’e gelen 2.0 güncellemesi pek çok yenilik getirdiği gibi sorunları da beraberinde getirmişti. Oyuncuların burnundan getiren gereksiz sistem hatalarından sonra Sony resmi Twitter, Facebook hesapları üzerinden hataları ortadan kaldırmak amacıyla 2.01 adıyla yeni bir güncelleme yayınlayacaklarını duyurdu.

Bu güncelleme arayüzdeki meydana gelen yavaşlıklar, uygulamaların açılmasındaki problemler ve en önemlisi de eğer cihaz uyku modundaysa fişi çekmeden normal hale geri dönüş yapılamaması ve daha bu tip sorunlar için resmen ilaç olacak. Elektronik pek çok eşyayı çalışır anda fişi çekerseniz bozulacağı gibi tekrar tamir edilmesi bile mümkün olmuyorken PS4’lerin uyku modu sorunu kesinlikle büyük bir sorun yaratıyor. Bir de şu sıralar Youtube’a oynanış videolarınızı yüklemek isterseniz çoğu zaman sizi sistem hatasıyla başbaşa kalma durumu söz konusu olabiliyor.

An itibariyle 217 MB boyutunda olan 2.01 güncellemesini bu tarz hataları yok etmek için indirebilirsiniz.

2.01

 

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.