SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PLAYSTATION 5 GÖZ KIRPTI!

Square Enix‘e bağlı olan Luminous Productions‘ta 3D Karakter Sanatçısı olarak çalışan Tomohiro Tokoro‘un LinkedIn profilindeki bilgiler doğruysa, Square Enix şu anda PlayStation 5 için AAA bir oyun projesi yürütmekte. PlayStation 5’in 2019 ya da 2020 yılı içinde geleceğini tahmin ediyoruz. Ancak bu yeni söylenti oyunseverleri daha çok heyecanlandırdı.

Tokohoro’nun deneyim bölümündeki iş listelemelerinde ve LinkedIn profilinde bir sonraki nesil konsola referans verdiği “PS5 için Yeni AAA Oyunu” ifadesi yer alıyor.

Sony tarafından yeni nesil konsolların geliştirildiğine artık emin gibiyiz. Sony Interactive Entertainment America ve Worldwide Studios Şefi Shawn Layden, PlayStation 5‘le ilgili olarak “günün birinde çıkacak” diyerek ucu açık bir cevap vermeyi uygun bulmuştu.  Ancak, bu LinkedIn sızıntısı sayesinde, resmî olarak henüz onaylanmamış olsa bile PlayStation 5 adı ilk kez bir oyunun yapım aşamasında kullanılmış oldu.

 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.