HABERLER

PlayStation Now Aylık 19.99$’a Çok Yakında Geliyor!

Sony, 2015'te çıkarılacak tüm oyunları listeledi.

Sony’nin oyun Streaming hizmeti olacak PlayStation Now’ın hizmete gireceği tarih ve ücreti açıklandı. Yapılan duyuruya göre 100’den fazla PS3 oyununu PS4 üzerinden online olarak Streaming teknolojisiyle oynayabileceğiniz PlayStation Now Kuzey Amerika’da 13 Ocak 2015 tarihinde hizmete girecek.

Aralarında Uncharted: Drake’s Fortune, Batman: Arkham City, The Last of Us, God of War: Ascension gibi PS3’ün klasikleşmiş oyunlarının da olduğu onlarca oyunu internet üzerinden indirmeye gerek kalmadan PS4 üzerinde oynayabileceğiniz servisin aylık ücreti 19,99 $ olacak. Şimdilik sadece Kuzey Amerika’da hizmete başlayacak olan hizmet daha sonra tüm bölgelerde beğenimize sunulacak. Ayrıca PlayStation Now servisine 3 aylık üye olursanız 44.99 $ ödeyeceğinizi de belirtelim, iyi oyunlar.

PlayStation Now’un 13 Ocak 2015’te Kuzey Amerikada hizmete girişi şerefine yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...