SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PlayStation Store İndirim Kodları Cuma Günü Geliyor

PlayStation Network

Noel döneminde yaşanan aksaklıklar için özür dileyen Sony, daha önceden duyurduğu %10 indirimi bu hafta sonu gerçekleştiriyor.

Yaşanan bağlantı sorunları sebebiyle günlerce oyun oynayamayan oyunculardan özür dilemek amacıyla hem PS Plus kullanıcılarına ekstra 5 günlük abonelik vereceğini, hem de tüm kullanıcılara %10’luk indirim kodu vereceğini söyleyen Sony, sözünü bu haftasonu tutuyor. PS Plus ekstra günleri şimdiden eklenmeye başladı ve kullanıcıların bir şey yapması gerekmiyor, indirim için ise bir kod girmeniz gerekiyor.

Avrupa PS Blog‘da yayımlanan bilgiye göre bu Cuma günü PlayStation Twitter hesaplarından indirim kodu yayımlanacak. Aynı zamanda PlayStation Store’da da bulabileceğiniz söyleniyor ama nasıl ve nerede bulunacağına dair detay verilmemiş. Bu yüzden PlayStation Europe twitter hesabını takip etmenizde fayda var.

İndirim kodu hakkında ufak iki detaydan bahsetmek de gerekiyor. Öncelikle eğer birden çok oyun veya dlc alacaksanız hepsini alışveriş sepetinize atıp alışverişi öyle tamamlamaya özen gösterin. Çünkü bu indirim kodu tek bir ürüne değil, alışveriş sepetinize etki ediyor. Dolayısıyla daha fazla indirim fırsatını kaybetmemeniz açısından buna dikkat etmeniz önemli. Öte yandan PlayStation Plus abonelik alımlarında kodun çalışmayacağını da not düşmüşler. Bunu da bilmenizde fayda var. İyi alışverişler!psn

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.