SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PlayStation VR’a Özel Until Dawn: Rush of Blood Duyuruldu

Sony’nin Paris Games Week etkinliği kapsamında düzenlediği konferansta PlayStation VR’a özgü bir oyun olacak Until Dawn: Rush of Blood tanıtıldı. Supermassive Games’in geliştirdiği ana oyun Until Dawn, interaktif bir korku- drama olarak Ağustos 2015’te oyuncularla buluşmuş ve oldukça beğeni toplamıştı.

Yapımcıların dahi beklemediği bir ilgiyle karşılaşan Until Dawn’ın ek paketi kıvamında olacak Rush of Blood, Sony’nin PlayStation 4 için geliştirdiği sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR için yapılan bir yapım olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Bizi sanal dünyanın derinliğine çekmek isteyen yapımcılar bakalım bunu Rush of Blood’da başarabilecekler mi? Until Dawn: Rush of Blood’ta orijinal hikaye olan Until Dawn’da olduğu gibi yaptığımız tüm seçimler oyunun gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Ayrıca belirtilene göre PlayStation VR cihazıyla oyundaki karakterin kollarını ve vücudunu görebileceksiniz. Ne diyelim, korkuyu bir de böyle yaşamak istiyoruz, iyi oyunlar.

PlayStation VR’a Özel Until Dawn: Rush of Blood’un tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...