SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Portal 2’ye Yeni Bir Hikaye Modu Geliyor!

PortalStoriesMel

Valve’ın geliştirdiği, bulmaca türü oyun severlerin beğenisini kazanan yapım Portal serisinin son üyesi Portal 2 için yeni bir hikaye modu yarın çıkış yapacak. Portal Stories: Mel adıyla çıkış yapacak olan hikaye modu oyunculara yeni bir hikaye sunacak.

Toplam yirmi iki bölümden oluşacak olan yeni modda ana karakter olarak Mel’i yöneteceğiz. Bildiğiniz gibi Valve, Portal 2 için ilk olarak Mel karakteri üzerinde durmuş ama daha sonra ilk oyundaki Chell’i yeni oyun için tercih etmişti. Daha sonrasında ise Co-Op oynanış için Chell’in yanına düşünülen Mel, yine oyuna dahil olamamış ve bunun yerine iki tatlı robot oyuna eklenmişti.

Portal Stories: Mel ile sonunda oyuna dahil olma fırsatını yakalayan Mel ile bakalım oyunlar nasıl geçecek? Portal Stories: Mel’e sahip olmak için oyuna sahip olmanız yeterli.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.