SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Project Cars Ertelendi! Yine!

Project Cars

Slightly Mad Studios’un geliştirdiği ve grafikleriyle oldukça iddialı olan Project Cars’ın çıkış tarihi maalesef yeniden ertelendi. PC, PS4, Xbox One ve Wii U platformları için geliştirilen oyun, daha önce bu yılın sonuna doğru oyuncularla buluşacağı bildirilmişti.

Gündüz saatlerinde resmi forum sitesinde paylaşılıp daha sonra kaldırılan bir haber doğrultusunda Nowgamer sitesi, oyunun 2015’e erteleneceğinin duyurusunu yaptı. Habere göre oyunun Genel Yönetmeni Andy Garton, Project Cars’ın çıkış tarihini 2015 olarak belirtmiş. Bu güncellemeyi ilk başta onaylamayan Bandai Namco, günün ilerleyen saatlerinde oyunun çıkış tarihini duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre Project Cars’ın yeni çıkış tarihi 20 Mart 2015 olarak bildirildi. Umarız tekrar bir ertelenme yaşanmaz ve oyun severler olarak Project Cars’a kavuşabiliriz.

Project Cars
Project Cars
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.