SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Project Cars’tan Yeni Detaylar…

Project Cars

Hali hazırda tamamen ücretsiz bir yarış oyunu olacak World of Speed’i de geliştiren Slightly Mad Studios’un iddialı yarış oyunu Project Cars adına yeni detaylar gelmeye başladı. Bir yarış simülasyonu olarak tanımlanan oyun yarış severler tarafından en çok beklenen yapımların başında geliyor.

Yeni gelen bilgilere göre Project Cars; Xbox One platformunda 1080p doğal çözünürlükte çalışacak, oyunun tüm platformlarında baştan 70 araç kullanıma açık olacak ve 80 farklı pistin yanı sıra sokak yarışları modu da bizi bekliyor olacak. Ayrıca modifiye seçenekleri de bulunan oyunda hem dış görünüşe hem de performansa etki eden pek çok modifiye seçeneği de beğenimize sunulacak. Thrustmasters’ın direksiyon setleriyle de tam uyumlu olacak oyun bu açıdan da yarış tutkunlarını kendine çekeceğe benziyor… Sanal gerçeklik cihazlarına da destek verecek Project Cars’ta hem PC dünyası için geliştirilen sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift’i, hem de PS4 için geliştirilen Project Morpheus’u kullanabileceğiz. Kasım 2014 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için beğenimize sunulacak Project Cars adına haberler oldukça ilgi çekici. Bakalım oyun DriveClub, Forza Horizon 2, Crew gibi iddalı oyunların geleceği yarış arenasında kendisine nasıl bir yer bulacak, merakla bekliyoruz, şimdiden iyi yarışlar.

Project-CARS

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...