SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PS3, Yavaş Yavaş Ömrünün Sonuna Yaklaşıyor.

PlayStation 3

Her ortamda olduğu gibi bir şeyin yeni modeli çıkış yapınca, eski model yavaş yavaş ömrünü tamamlar. Yeni nesil konsollara geçilmesiyle birlikte piyasaya sunulan PS4’ün ardından PS3’ün de ömrünü tamamlaya başladığı görülmekte.

Henüz iki yıldır piyasada olan PS4’ün her geçen gün daha fazla satarken, PS3’ün satış rakamlarında büyük bir düşüş yaşanıyo. İlk kara haber Yeni Zelanda’dan geldi. Günün erken saatlerinde PS3’ün fiyatını düşüren ülkenin önde gelen teknoloji ürünleri dağıtımcısı Mighty Ape, daha sonradan bu durumu Sony’den onay almadığı gerekçesi ile birlikte indirim haberini geri çekti.

Bunun yanı sıra PlayStation Yeni Zelanda’dan yapılan açıklamaya göre ülkeye PS3’ün alımını büyük ölçüde düşürecekleri belirtildi. Böylelikle PS3’ün döneminin sonuna yavaş yavaş yaklaştığımızı da görüyoruz.

PlayStation 3
PlayStation 3
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.