SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PS4 İçin Yeni Bir Indie Oyun Duyuruldu

One Upon Light

Sony’nin bağımsız yapım oyunlara verdiği önem herkes tarafından biliniyor. Bu konuda yepyeni bir oyun PS4 için duyuruldu. One Upon Light adı verilen oyun eğlenceli bir labirent oyunu.

Oyunun hikayesi şöyle; terk edilmiş bir bilim tesisinde kısılı kalan bir bilim adamımız var. Ancak bu karakterimiz ışığa maruz kaldığı süreç arttıkça ölüme yaklaşıyor. En sonunda da ölüyor. Bölüm bölüm oynanan oyundaki amaç, bilim adamımızı ışığa çok maruz kalmadan, labirentleşmiş odalardan kurtarmak. Ancak bölüm atladıkça bu labirentler ve çözülmesi gereken durumlar zorlaşıyor. Bölüm geçtikçe bilim adamımızın hastalığı ve terk edilen tesis hakkında önemli bilgilere de ulaşıyor olacağız.

Yapımcı ekip oyunun adını ilk olarak Dying Light olarak kullanmışlar. Ancak bildiğiniz gibi Dying Light başka bir oyunun adı olarak kullanılınca oyunun adını One Upon Light olarak değiştirilmiş.

Oyun PS4’e 2015 yılının ilk dönemlerinde çıkarılacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.