SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PS4 İle Video Düzenleme: SHAREfactory Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sony; PS4 için yayınlanacak 1.70 güncellemesi ile videolarımızı düzenleyebileceğimiz Sharefactory isimli uygulamanın geleceğini duyurdu. PS4 ile kaydettiğimiz videolarımızı düzenleyebileceğimiz program ücretsiz olarak güncelleme ile birlikte sunulacak.

Playstation Avrupa yöneticilerinden Chris Owen’ın kendi twitter hesabından yaptığı açıklamalara göre program sayesinde videoları istediğimiz yerden kesebiliyor, birbirine ekleme yapabiliyor ve çeşitli efektler ekleyebiliyoruz. Ayrıca Sharefactory ile videolara müzikler, geçiş stilleri, filtreler, stickerlar ve yazılar da ekleyebileceğiz. Kendi zevkimize göre kişiselleştirdiğimiz videolarımızı elbette share butonu ile sosyal dünyayla anında paylaşabileceğiz. Güncellemenin net tarihi henüz belli değil.

Sony’nin yeni güncelleme ile gelecek Sharefactory isimli video düzenleme uygulamasının tanıtım videosunu ve bazı ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

 

 

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...