SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

PS4 Üretimindeki Hata Oranı Çok Düşük

Her nesil getirdikleri ile beraber sıkıntıları ile de gelebiliyor. Geçtiğimiz nesilde bir efsane halini alan Xbox 360’ın kırmızı ışık problemi bir süre sonra aşılmıştı. Geçtiğimiz günlerde çıkışını yapan Sony’nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 içinde çeşitli problemler olduğu ve tüketicilerin Sony’e geri dönüşler yaptığı belirtilmişti. Ancak bu problemli cihazların oranına bakarsak genel anlamda bir üretim hatası söz konusu değil gibi görünüyor.

Bir Sony yetkilisinin Engadget’a yaptığı açıklamaya göre sevk edilen ve tanıtım için gönderilen PS4 ürünlerinin yüzde 1’inden daha az kısmında sorunlar yaşandığı belirtildi. Bu kullanıcıların hayal kırıklıklarını anladıklarını belirten yetkili, sorunları gidermek ve ürün değişimleri yapabilmek için ortaklık yaptıkları perakende satış temsilcileri ile çalışmaların devam ettiğini belirtti.

PlayStation4

Gelen bildirimler çerçevesinde Sony problemlerin tekil olduğunu belirtirken üretimin tamamını etkileyek bir sorunun bulunmadığını belirtti. Şirket daha önce ortaya çıkan mavi ışık problemini araştırıp tüketicilere çözüm yolları sunacağını belirtmişti.

Volkan Demirler
the authorVolkan Demirler
Oyun oynarken ve film izlerken kendini ana karakterin yerine koyan adam.

1 Yorum

Comments are closed.