SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

PSG eSports, LoL Arenasına Veda Etti!

PSG eSports

Fransa’nın köklü ekiplerinden biri olan Paris Saint-Germain’in espor şubesi PSG eSports, League of Legends kadrosu ile yollar ayrıldı. Kulüpten yapılan açıklamaya göre Riot Games ile yürütülen görüşmeler sonrasında Avrupa LCS ve Avrupa CS’in gelecek seneler için ekonomik olarak güvence verememesi üzerine bir uzlaşmaya varılamadığı için League of Legends arenasından çekilme kararı alındı.

Bu durumla birlikte PSG eSports’un bünyesinde yer alan League of Legends kadrosu ile yollar ayrıldı. Bunun yanı sıra takımın başında yer alan eski profesyonel League of Legends oyuncusu Bora “Yell0wStar” Kim’in görevine de son verildi.

PSG eSports’un Rocket League ve FIFA’daki oyuncularla yola devam edileceği eSpordan tamamen çekilmedikleri League of Legends arenası için de açık kapı bırakılarak şimdilik bu arenada yer almayı düşünmedikleri bildirildi.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.