FPSHABERLER

PUBG HARİTALARI YENİLENİYOR

PUBG Corp. yaptığı duyuruya göre sırayla tüm haritaları yenileyeceğini ve bu yenilemeye ilk olarak Remastered güncellemelerine Erangel haritasıyla başlayacağını duyurdu. 

Reddit‘e atılan bu görsel ile eski ve geliştirilmekte olan harita farklarını görebiliyoruz.  PUBG Corp. Blog üzerinden yaptığı açıklamada Sızdırılan görselin daha geliştirilmekte olan bir işin ufak bir kısmı olduğunu ve loot yapma, çeşitli iyileştirmeler yaptıklarını ve ilk olarak geliştirilen haritanın Erangel olduğunu bildirdi. Henüz resmi bir görsel paylaşılmasa da böyle bir geliştirmenin olduğu bir gerçek. Erangel haritasının büyük olduğunu ve loot konusunda zorluk yaşattığını oynayan herkes yaşamıştır. Bu konuda PUBG Corp. kararlı adımlar atıyor. 

Kasım 2018’de atılan bir blog yazısında da PUBG’nin 2019 yılında geliştirme sürecini nasıl işleyeceğini ve nelerin geliştirileceğinin raporu verilmiş durumda. Oyun optimizasyonu ve hata düzeltmelerinden sonra birçok farklı içerik sunmayı kendine hedef belirleyen PUBG Corp. bakalım oyunu tekrar ana akım Battle Royale oyunu yapabilcek mi ? Hali hazırda Apex Legends gibi büyük bir firmadan büyük bir rakip piyasayı kasıp kavurmakta. Bu güncellemelerin PC PS4 ve XB1 için önümüzdeki aylarda sunulacağını belirtelim.