SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

PUBG Monster Cup’ta Şampiyon Belli Oldu!

FBDuyuru

Monster Notebook, TamGame ve Multiplayer ortaklığında düzenlenen PUBG Monster Cup’ta dün oynanan final karşılaşmaları sonrasında şampiyon belli oldu. Oldukça çekişmeli geçen üç karşılaşma sonunda geriden gelerek son anda ipi göğüsleyen Adnan Esports ekibi şampiyon olurken, Canberk “Canko” Atasev’in ekibi ikinci oldu.

Turnuvanın favorilerinden biri olan Ferit “wtcn” Karakaya’nın ekibi üçüncü olurken, ilk elemelerde üç kez birinci olmayı başaran Turnuval finalden dördüncülük ile ayrıldı. Ünlüler elemesinde ikinci olan Arda “Linus the Afro” Barış’ın ekibi, lider girdiği son haritada erken düşünce fazla puan alamadı ve beşinciliğe düştü.

Bu sonuçlar doğrultusunda Adnan Esports ekibi Pusat Vırtual 7.1 Rgb Gaming Headset Kulaklık ve TamGame’den Legendary Kostüm paketi kazandı. Turnuvayı ikinci tamamlayan Canko ve ekibi TamGame’den Legendary Kostüm paketi kazandı.

İşte tüm puan durumu şu şekilde;

PUBG Mosnter CUP
PUBG Monster CUP

Adnan Esports: 47 Puan.

Canko: 43 Puan.

Wtcn: 39 Puan.

Turnuval: 37 Puan.

Linus the Afro: 35 Puan.

Plan B: 29 Puan.

Blood Gaming: 28 Puan.

Wild Panter: 22 Puan.

Videoyun: 20 Puan.

GamerRocko: 3 Puan.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.