SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

RAGE 2: TerrorMania 14 Kasım’da Kafesinden Kaçacak!

RAGE 2’nin ikinci genişleme paketi RAGE 2: TerrorMania 14 Kasım’da PC’ye, Xbox One’a ve PlayStation 4’e geliyor; bu yeni eklentide oyuncular Çorak Vadi’nin çarpık ve lanetli alternatif gerçekliği Deadlands’i keşfe çıkacak.

Karanlığın iskelet orduları serbest kalıp yaşayanların dünyasını ele geçirmeden laneti tersine çevir. Söylemesi kolay ama yapması… Bu görevde oyunculara yardımcı olacak yeni silah bir kılıç. Bu güçlü kılıç aynı zamanda iki gerçeklik arasındaki kapının anahtarı (ama çoğunlukla kılıç olarak takılıyor). Kılıcını alıp iskelet ordularının karşısına dikil.

Kapıyı sonsuza dek kapatmak için parçalanan NecroDisc’in parçalarını ararken oyuncular hem tanıdıkları bölgelerin kötülükle çarpılmış hallerine rastlayıp Wellspring (Hellspring) ve Overgrown City (Overbone City) gibi yerlerde gezecek hem de Floating Islands ve Hastane gibi yeni alanları görecek.

RAGE 2: TerrorMania, oyun içi mağazadan 500 RAGE Coin’e (5,00 $) alınarak indirilebilir veya şunları içeren özel TerrorMania Digital Deluxe Yükseltmesi 1750 RAGE Coin’e (17,50 $) edinilebilir:

  • RAGE 2: TerrorMania genişleme paketi
  • Cult of the Death God görevi
  • Reaper Assault Rifle silah görünümü
  • Wasteland Celebrity Phoenix araç görünümü
  • Mutant Monster Truck araç görünümü

*Basın Bülteni

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...