SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rainbow Six: Siege’e İki Yeni Karakter

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘e eklenecek ilk iki karakter belli oldu.

Ubisoft’un daha önce yaptığı açıklamaya göre, 2016 yılı boyunca oyun için dört DLC yayımlanacak ve her DLC’de oyuna ikişer karakter ve birer harita eklenecek. Season Pass sahiplerinin 2 Şubat’ta, diğer oyuncuların 9 Şubat’ta erişebileceği ilk DLC olan Operation Black Ice ile oyuna eklenecek karakterlerse belli oldu.

Karakterlerden ilki Buck adını taşıyor. Bir hücum karakteri olan Buck’ın en önemli özelliği, ana silahının altında pompalı tüfek aparatı bulunması. Bu sayede tek bir tüfekle hem etrafı tarayabilecek, hem de yakın mesafeden öldürücü vuruşlar yapabilecek olan Buck’ın oyundaki dengeleri nasıl değiştireceğini merak ediyoruz.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Buck

Karakterlerden ikincisi Frost adını taşıyor. Bir savunma karakteri olan Frost’un en önemli özelliği, ayı kapanına benzer bir tuzağa sahip olması ve bu sayede düşmanları bir anda etkisiz hale getirebilmesi. Muhtemelen bu tuzaktan kurtulmak biraz zaman alacak ve bu sırada düşmanı kolayca vurup öldürme ihtimali bir hayli yüksek.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Frost
Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.