SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Randal’s Monday Ön Siparişlere Açıldı

Deadelic Entertainment’ın dağıtımcılığını üstlenip ‘point and geek’ dediği macera oyunu Randal’s Monday sonunda ön siparişe açıldı.

Nexus Game Studios tarafından geliştirilen oyun, sürekli olarak aynı Pazartesi gününü yaşamak zorunda kalan ‘geek’ Randal’ın macerasını anlatıyor. Baştan sona video oyunları, çizgiromanlar, masaüstü oyunları, kart oyunları gibi ‘geek’ kültürüne ait espriler ve göndermelerle dolu olan oyun, eski tip ‘point and click’ macera oyunlarından.

Oyuna Steam’den ön sipariş verirseniz Deadelic’in Edna&Harvey: The Breakout oyununa da ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. GOG’dan sipariş verirseniz de Edna&Harvey: The Breakout, Deponia  ve A New Beginning: Final Cut oyunlarından birini seçebiliyorsunuz.

Bu türü sevenlere bireysel önerimdir. Gamescom 2013’te yapımcılarıyla tanışıp oyunu deneme fırsatı bulmuştum ve oyunun tamamı o demo gibi olursa inanılmaz geyik, inanılmaz eğlenceli bir macera oyunu bizleri bekliyor. Pek çok hayranı bulunan Clerks filmlerinin başrol oyuncularının da Randal dahil olmak üzere oyundaki önemli karakterleri seslendirdiğini belirtmekte fayda var. Oyun 12 Kasım’da piyasaya çıkacak ve Steam’de 39 TL’ye satın alınabiliyor.randals_monday

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.