SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rare’in Yeni Oyunu E3’te Tanıtılacak!

rareware

Oyun piyasasının köklü firmalarından biri olan Rare’in yeni geliştirdiği oyununu E3’e tanıtacağı açıklandı. Nintendo 64’e çıkardığı oyunlarla bu platformda en iyi firma olarak görülen Donkey Kong, Killer Instinct ve Nintendo 64 için geliştirilen ilk FPS oyunları GoldenEye 007 ve Perfect Dark’ın yaratıcısı olan Rareware daha sonra Microsoft tarafından satın alınmıştı.

Microsoft bünyesine girdikten sonra Kinect uyumlu oyunlar çıkarmaya başlamışlardı. Ancak bu yapımlar oyuncular tarafından pek de beğenilmemişti. Hatta bir çok oyuncu Microsoft’un Rareware’in yeteneklerini kısıtladığı için suçlamıştı.

Rareware’den Simon Woodroffe Twitter’dan yaptığı açıklama ile Donkey Kong’un yapımcılarından biri olan Gregg Meyles’in yeni projesini E3 2015’te duyuracağını açıkladı. Aynı zamanda bu proje bu defa Kinect uyumlu değil. Bakalım bu gelişme sonrası Rareware’in tanıtacağı yeni oyun eski günlerine geri dönüş yapmasını sağlayabilecek mi?

Donkey Kong
Donkey Kong
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.