SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Razer, Blackwidow Tournament Edition Chroma V2 Klavyesini Satışa Sunuyor

Oyuncuların küresel alanda öncü lifestyle markası olan Razer, bugün yaptığı duyuru ile espor oyuncularına yönelik yeni oyuncu klavyesi Razer BlackWidow Tournament Edition (TE) Chroma V2’nin satışına başladığını açıkladı.

Kolay taşıma kabiliyeti göz önüne alınarak tasarlanan Razer BlackWidow TE Chroma V2’de bu sebeple nümerik klavye kısmı çıkartılmış bir tuş dizilimi ve çıkartılıp takılabilen örgü USB kablosu bulunuyor. Yeni, mıknatıslı ergonomik bilek desteği oyun sırasında üst seviye rahatlık sunarken takılıp çıkartılabilen mıknatıslı kısmı ile de klavyenin kolay taşınabilirliğine destek oluyor.

The Razer BlackWidow TE Chroma V2’de cihazlar arasında senkronize geçiş yapabilme kabiliyetli, kişiselleştirilebilir ışıklandırma özelliğini sunan ve gücünü Razer Chroma teknolojisinden alan bağımsız arka aydınlatmalı tuşlar bulunuyor. Kullanıcılar toplamda 16,8 milyon renk ve efekt seçeneğinden dilediğini seçmekte özgür olurken kişisel ayarlar Razer’ın, Razer Synapse yazılımı ile oluşturulup, Razer yazılımını kullanan milyonlarca diğer Razer kullanıcısı ile Razer Chroma Workshop üzerinden paylaşılabiliyorlar. Oyun içi Razer Chroma ışıklandırma profilleri aynı zamanda “Overwatch”, “Call of Duty” gibi popüler oyunların içine de entegre edilmiş durumda.

Blackwidow Tournament Edition Chroma V2’nin özellikleri:

  •  50 g ivmelenme destekli Razer™ Mekanik Switch’ler (Yeşil)
  • 45 g ivmelenme destekli Razer™ Mekanik Switch’ler (Turuncu / Sarı)
  • Tuş başına 80 milyon basım tuş ömrü
  • Tak-çıkar örgülü USB kablo
  • 16,8 milyon renk seçenekli kişiselleştirilebilir Razer Chroma arka aydınlatma
  • Tak-çıkar ergonomik mıknatıslı bilek dinlendirme platformu
  • Yeni Anlık Tetikleme Teknolojisi (Instant Trigger Technology)
  • Cihazlar arası senkronizasyon

Ürünün fiyatı ABD $ 139,99 / AB € 149,99 olarak belirlenmiş, iyi oyunlar.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...