SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Razer’dan Oyuncuları Sevindirecek Gelişme!

Razer, hazırladığı donanımlar sayesinde oyunculara rahat bir oyun oynama imkanı sunmasının yanı sıra bu sıralar yazılım ve programlarla da kendini göstermeye başladı. GameBooster gibi bilgisayarınızı hızlandırıcı programlar da üretmeye başlayan Razer’in yeni hazırladığı yazılım oldukça sevileceğe benziyor.
razer-cortex_w_600
Razer Cortex adı verilen program sayesinde Amazon, GamersGate, GameStop, GOG.com, Green Man Gaming, Origin ve Steam sitelerinde yer alan indirimleri takip etmenize olanak sağlayan programda ayrıca istek listesi de oluşturabiliyorsunuz. Böylece listenizdek oyun indirime girdiği gibi size bildirim geliyor. Program size seçtiğiniz oyunların türlerine göre size önerilerde de bulunuyor.

Uygulama 10 Eylül’de piyasaya çıkacak. Sıraya girerek buradan erken elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Program ayrıca GameBooster yazılımı da içermekte.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.