SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

RDR 2: ONLINE ÜZEBİLİR

26 Ekim 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Red Dead Redempition 2, Arthur Morgan‘ı kontrol ettiğimiz, tek kişilik senaryosu ve yan görevleriyle oynanmaya devam ederken, bununla birlikte oyunu çoktan bitiren oyuncular, çevrim içi modun açılması için sabırsızlanıyor. Xbox One ve PlayStation 4 neslinin sonuna dek GTA Online‘ın bayrağını RDR 2 devralacak gibi gözükürken, oyunun online versiyonunun ücretsiz olarak yayınlanacak olan genişletme paketi ile oyunculara sunacağını müjdelemişti. 

RDR 2: Online ile ilgili ilk haberlerde, oyunseverlerin çevrim içi içerikle buluşacağı tarihin, Kasım sonu olacağı yönünde söylentiler paylaşılmıştı. Ancak, Rockstar Games’e yakın kaynaklardan sızdırılan  bilgiler, merakla beklenilen Red Dead Online’ın bu ay içerisinde oyuncular ile bulaşamayacağı yönünde. Henüz oyunun genişletme paketi ile ilgili resmi bir açıklamada bulunmayan geliştirici firma, Red Dead Redempition 2 hayranlarını şimdiden bir hayli endişelendirmiş durumda. 

Bugüne kadar yapılmış en kapsamlı ve geniş açık dünya oyunu olan Red Dead Redempition 2‘nin şanına yakışır bir Online mod hazırlığında olan Rockstar, oyunculara en iyi çevrimiçi oyun deneyimi sunmayı hedeflerken,  GTA Online‘ın ilk anlarında karşımıza çıkan can sıkıcı hataları ve  yaşanan sunucu sorunlarını tekrar etmek istemiyor. RDR 2: Online‘nın, önümüzdeki haftalarda beta olarak yayınlanabileceği söylenirken, Rockstar Games‘den bu iddialar hakkında henüz bir doğrulama veya yalanma gelmedi. Red Dead Redemption 2′nin haritasının aynı şekilde, oyunun online sürümünde de yer alacağını belirten Rockstar Games, RDR 2: Online‘nın uzun bir süre, ek içeriklerle destekleneceği belirtti. 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.