SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

RED BULL FLICK ŞAMPİYONUNU ARIYOR

Türkiye’nin en büyük CS:GO turnuvası olan Red Bull Flick kıyasıya bir rekabete sahne olmaya hazırlanıyor. Amatörden profesyonele tüm oyunculara açık olan turnuvada, oyuncular, turnuva boyunca, Counter Strike’ta 2vs2 formatında Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek.

Dört aşamada gerçekleşecek turnuvada, şampiyonluğa giden yol ise şehir elemeleri, çevrimiçi elemeler, play-off turu ve final etabından geçecek. Elemelerde birinci olan 32 takım çevrimiçi play-off aşamasına katılmaya hak kazanacak.

AOC Gaming partnerliğiyle gerçekleştirilecek Red Bull Flick’in, şehir elemeleri 20 Nisan’da başlarken, oyuncular, 21 Nisan’da, çevrimiçi elemelerde karşı karşıya gelecek. Elemeler ve play-off turu sonunda finale kalan 8 takım Red Bull Flick’in ilk şampiyonu olmak için yarışacak.

Red Bull Flick’in şehir elemeleri 20 Nisan’da Eskişehir, Adana, Denizli ve Kayseri’de başlarken, 21 Nisan’da Ankara, Mersin ve İstanbul’da sürecek. 21 Nisan‘da başlayacak çevrimiçi elemelerin ardından,  play-off turuna yükselecek 32 takım, son sekize adını yazdırabilmek için yeteneğini, takım oyununu ve tecrübesini sergileyecek. Red Bull Flick’in şampiyonu ise 8 takımın karşı karşıya geleceği, monitörlerini AOC Gaming’in sağladığı final sahnesinde belli olacak. 

Play-off turu ve şampiyonun belirleneceği büyük final, Red Bull’un Twitch kanalı üzerinden canlı yayınlanacak. Red Bull Flick’le ilgili detaylı bilgiye bu adresten ulaşılabilirsiniz.

RED BULL FLICK