SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

RED DEAD ONLINE BETA SÜRÜMÜ GELİYOR

Kısa bir süre önce yayınlamış olduğumuz haberimizde, RDR 2: Online‘nın oyunseverleri üzebileceğini belirtmiştik.  Ancak Rockstar GamesRed Dead Redemption 2 Online Beta‘sının bazı kullanıcılar için yarın aktif olacacağını belirtti. Çıkış tarihinin üstünden yaklaşık bir ay geçen Red Dead Redemption 2’nin Ultimate Edition versiyonunu alanlar, 27 Kasım Salı, Türkiye saati ile 16:30′da Red Dead Online’ın beta sürümüne kavuşabilecek.  28 Kasım Çarşamba, oyunu çıkış gününde (26 Ekim’de) oynayanlar betaya katılabilecek. RDR 2‘yi, 26-29 Ekim tarihleri arasında oynamaya başlayanlar,  27 Kasım Perşembe günü beta sürümüne erişebilecekken, 30 Kasım Cuma günü, oyunu PlayStation 4 ve Xbox One’da satın alan herkes RDR 2: Online‘a erişim sağlayabilecek.

Red Dead Online, kendi karakterimizi yaratıp, oyun tarzımıza göre yeteneklerimizi geliştirebileceğimiz, 7 kişilik takımlar kurabileceğimiz veya kurulmuş  takılmalara katılabileceğimiz; düşmanlarımız ile savaşıp, hazine avına çıkabileceğimiz bir açık dünya barındıracak. Ancak, GTA Online‘nın hızlı yapısının aksine, daha yavaş tempolu bir yapıya sahip olması beklenmekte. 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.