SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ActionAdventureHABERLER

RED DEAD REDEMPTİON 2: OYUNUN EN DEĞERLİSİ BEYAZ ARAP ATI NASIL BULUNUR ?

rdr2

Muhteşem bir çıkış gerçekleştiren bir diğer oyun olan Red Dead Redemption 2’de en iyi dostlarınızdan birisi olan atlar açık dünyada ister görev için olsun ister keşif için ayağınızı yerden kesme görevini çok iyi bir şekilde karşılıyor.

Ayrıca Rockstar Games’in oyuna en gerçekçi dokunuşlarından bir tanesi atlarınızla olan iletişimi kuvvetlendirip onları temiz tuttuğunuz sürece size çeşitli Perkler sağlaması ve bunların kullanıldığında verdiği sonuçların olumlu olarak artması. Tabi siz bu denli bağ kurduğunuz atın en iyisi olmasını isteyebilirsiniz haklı olarak. Oyunda bulunan en iyi at türü, bilindiği üzere Arap atları ve bu atlardan üç çeşit bulunuyor. Beyaz, Siyah, ve Gül Kırmızısı. Aralarından iki tanesi oyunun ilerleyen safhalarında erişime açılsa ve onları sadece satın alarak kullanabilseniz de aralarından çok daha değerli olan Beyaz Arap Atı oyunun belirli bir konumunda bulunabilir.

Aşağıda paylaşacağımız videodaki adımları dikkatlice takip ederek bu eşsiz güzellikte olan (evet o bir hanımefendi) ata sahip olabilirsiniz. Onu bu kadar özel kılan şey kar beyazı rengi değil oyunun başında size sunulandan çok çok daha iyi bir seçenek olması.