SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

RESIDENT EVIL 2’YE “THE GHOST SURVIVORS” GÜNCELLEMESİ GELDİ

Capcom’un köklere dönüş politikasının son meyvesi Resident Evil 2 Remake, 25 Ocak 2019’da rüzgar gibi hayatımıza girdi. Çıktığı günden beri olumlu yorumlar alan oyunun “The Ghost Survivors” isimli DLC‘sini size daha önce duyurmuştuk. Capcom, ücretsiz bir güncelleme ile DLC’yi oyun severlerin beğenisine sundu.

The Ghost Survivors modunda oyuncular silah dükkanı sahibi Robert Kendo, belediye başkanının kızı Katherine Warren ve bir U.S.S. askeri ile üç farklı yan hikayeyi deneyim edebiliyor. Hikayeler bu mod için özel olarak tasarlanmış düşmanlar içeriyor. Hikayelerin başlıkları şu şekilde: “No Time to Mourn”,  “Runaway” ve “Forgotten Soldier”.
 
Özellikle sevilen karakter Robert Kendo’nun hikayesi dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda olan oyuna, başka bir geliştirme gelir mi bilemeyiz ama; “The Ghost Survivors” bir süre daha bizi korkutmaya devam edecek.
 
 
Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.