SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil 4, 5 Ve 6; PS4 ve Xbox One İçin Geliyor

Capcom’un ünlü hayatta kalma-korku serisi Resident Evil’in son 3 ana oyunu olan Resident Evil 4, 5 ve 6’nın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına yeniden yapım olarak geleceği açıklandı. Remastered furyasına katılan serinin 3 ana oyunu da yenilenmiş görsellik ve seslerle birlikte yeni nesil oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Resident Evil serisinin 20. yılı şerefine PS4 ve Xbox One’a gelecek 3 oyun için bir de duyuru videosu yayınlandı. Oyunlar şimdilik sadece dijital olarak satışa sunulacak. Resident Evil 6, 29 Mart 2016’da, Resident Evil 5 yaz döneminde, Resident Evil 4 ise sonbahar döneminde çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca Resident Evil 6 şimdiye dek çıkmış tüm DLC’leri içerecek. 20$’dan beğenimize sunulacak yapımların daha sonra kutulu versiyonlarının çıkıp çıkmayacağı ise açıklanmadı. Kimbilir belki de Resident Evil Zero ve Resident Evil’ı içeren “Origins Collection” gibi tek bir diskte 3 oyun olacak şekilde ileride gelecektir. Sözün özü bu yıl sonunda Resident Evil hayranları için tüm bir ana seri yeniden yapım olarak koleksiyonlarda yer alabilir durumda olacak.

Resident Evil serisinin 20. yılı şerefine PS4 ve Xbox One için yayınlanan duyuru videosunu aşağıda izleyebileceksiniz.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...