SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil Remake mi Geliyor?

Resident Evil

Capcom’un efsane hayatta kalma-korku oyunu serisi Resident Evil adına bugün ilginç açıklamalar yapıldı. Oyun endüstrisine yakınlığıyla bilinen (kendisi aslında bir doktor) Ahsan Rasheed’in açıklamalarına göre Resident Evil bir yeniden yapım olarak 2015’te oyuncularla buluşacak!

Kendi Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başaran Rasheed; oyunun sadece HD versiyon olmayacağını, yeniden yapım olacağını ve yakında resmi açıklamanın gelebileceğini işaret ediyor. Rasheed’in dediğine göre ilk Resident Evil’in yeniden yapımı olacak oyun PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Daha önce Resident Evil 1’in 2002 yılında GameCube, 2008 yılında ise Wii’ye özel olarak yeniden yapıldığını ve çok beğenildiğini de hatırlatalım. Ancak bu açıklamaların henüz resmi bir açıklama olmadığının altını çizdikten sonra kendi adıma heyecanlandığımı da belirtmek isterim. Bakalım bu açıklamalar gerçeğe dönüşecek mi ve Resident Evil’ın yeniden yapımı hayranları tarafından nasıl karşılanacak? İyi oyunlar.

Ahsan Rasheed’in Twitter hesabından yaptığı açıklamayı aşağıda görebilirsiniz.

res reboot

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...