SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil HD Remastered Duyuruldu Ve Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

Resident Evil

Daha önceki haberimizde resmi ağızdan olmayan açıklamaya göre geleceği duyurulan ilk Resident Evil’ın yeniden yapımına başlandığı kesinleşti. Capcom’un Resident Evil’ın yeniden yapımına başladığını duyurması benim gibi serinin hayranları için harika bir haber olsa gerek.

Yapılan açıklamalara göre Resident Evil HD Remastered adıyla gelecek olan oyun 2002 yılında Gamecube platformu için yapılan Resident Evil’ın üzerine inşa ediliyor. Günümüz teknolojisine uygun olarak PC, PS4 ve Xbox One için 1080p olarak gelecek oyunda ayrıca geliştirilmiş 3d modellemeler ve kaplamalar yer alacak. 5.1 surround ses teknolojisiyle de desteklenecek olan oyun aynı zamanda PS3 ve Xbox 360 için de geliştiriliyor. Oyunda klasik 4:3 görüntü formatının yanında 16:9 geniş ekran seçeneğine de sahip olacağız. Daha modern bir kontrol düzeniyle gelen oyunda kontrol şeması ve görüntü ayarları da oyunun herhangi bir anındayken değiştirilebilecek. Net bir çıkış tarihi olmasa da oyunun 2015’in başlarında gelmesi bekleniyor. Ne diyelim Resident Evil hayranları özledikleri o eski Resident Evil günlerine kavuşacak! İyi oyunlar.

Aşağıda Resident Evil HD Remastered’in PS3 ve Xbox 360 versiyonu için yayınlanan ekran görüntülerini görüyorsunuz.

no images were found

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...