SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil: Revelations 2 Gözüktü!

Resident Evil Revelations

Capcom’un klasikleşmiş hayatta kalma-korku oyun serisi Resident Evil’ın son yıllardaki olumsuz yöndeki gidişatına taze bir kan getirdiği düşünülen Resident Evil: Revelations’ın 2. oyununa ait bir ekran görüntüsü ve kapak tasarımı bugün oyunculara göz kırptı.

2012 yılında sadece Nintendo 3DS platformu için çıkan Resident Evil: Revelations, 2013 yılında ise PC, PlayStation 3, Xbox 360 ve Wii U için beğenimize sunulmuştu. Hayranları tarafından son Resident Evil oyunlarına göre eski korku atmosferini verebilen bir oyun olarak görülen Revelations’un 2. oyununa ait olduğu söylenen bir ekran görüntüsü ve kapak tasarımı Fransız oyun sitesi Gamer In a Box’ta yayınlandı. İşin ilginci aynı kapak tasarımı daha sonra Xbox’un resmi internet sitesi Xbox.com üzerinde de paylaşıldı. Capcom tarafından henüz resmi bir açıklama ya da onaylama gelmese de anlaşılan o ki Resident Evil: Revelations 2 yolda… Umuyoruz Capcom resmi duyuruyu en kısa sürede yapar ve efsane serinin hayranları bir kez daha mutlu olurlar. Bir kez daha diyoruz çünkü hatırlayacağınız üzere ilk Resident Evil’ın Gamecube için yapılan Remake versiyonu yeni ve bir önceki nesil konsollar ve PC için 2015 yılında HD Remastered ismiyle bizlerle buluşacak. Resident Evil hayranları için çok güzel haberler bunlar! Gelişmelerle karşınızda olacağız, şimdiden iyi korkular!

Aşağıda Resident Evil: Revelations 2’ye ait ekran görüntüsü ve Xbox 360 kapak tasarımını görüyorsunuz:

screenlg1

boxartlg

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...