SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil: Revelations 2 PS Vita’ya Geliyor!

Bir PlayStation Experience haberiyle daha karşınızdayız. Klasikleşmiş hayatta kalma-korku oyunu serisi Resident Evil serisinin ana oyundan bağımsız serisi Revelations’un son üyesi olacak Revelations 2’nin PS Vitaya geleceği açıklandı.

Sony’nin el konsolu PS Vita için oyuncular oyun azlığından şikayet ederlerken böylesi bir haber özellikle Resident Evil fanları için güzel olsa gerek. Henüz net bir çıkış tarihine kavuşamayan Resident Evil: Revelation 2 PS Vita sürümünün 2015’in ilkbahar aylarında geleceği belirtildi. Revelations 2’de Claire Redfield ve ilk oyundan tanıdığımız Barry Burton’ın kızı Moira’nın hayatta kalma mücadelesine tanıklık edeceğiz. Resident Evil: Revelations 2’nin 17 Şubat 2015’ten itibaren PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için bölüm bölüm yayınlacağını da hatırlatalım. Ne diyelim serinin bir hayranı olarak heyecanla bekliyorum, iyi oyunlar.

Resident-Evil-Revelations-2

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...