SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil: Revelations 2’nin Ön Siparişi Hakkında Detaylar Paylaşıldı!

Resident Evil: Revelations 2

Capcom, daha önce Resident Evil: HD Remastered’da uyguladığı ön sipariş politikasını, Resident Evil: Revelations 2 için de uygulama kararı aldı. Oyunu PSN üzerinden ön sipariş ile alan kullanıcılar Cross-Buy özelliğini kullanabilecek.

Peki Cross-Buy nedir? Cross-Buy, Cross-Save’e benzer bir terim. Eski ve yeni nesil konsollar arasındaki aktarımı anlatır. Cross-Save’de PS3 ya da Xbox 360’daki kayıtlarınızı yeni nesil konsollara yani PS4 ya da Xbox One’a aktarabiliyordunuz. Cross-Buy’da da oyunun hem PS3 ya da Xbox 360 sürümüne hem de PS4 ya da  Xbox One sürümlerine sahip oluyorsunuz.

Bu durumda Resident Evil: Revelations 2’i PSN üzerinden ön sipariş ile satın alan oyuncular oyunun hem PS3 hem de PS4 sürümüne sahip olacak. Bu, henüz PS4’e geçmemiş PS3 kullanıcıları için oldukça avantajlı bir durum.

Resident Evil Revelations 2
Resident Evil Revelations 2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.