SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil’ın 3. Animasyon Filmi Geliyor

Capcom’un hayatta kalma-korku klasiği olan Resident Evil oyunu için yeni bir animasyon film geleceği duyuruldu. Capcom tarafından yapılan açıklamaya göre 2017 yılında beğenimize sunulacak yeni Resident Evil animasyon filmi serinin 3. animasyon filmi olacak.

Resident Evil efsanesi adına yapılmış ilk animasyon film 2008 yılında Resident Evil: Degeneration ismiyle beğenimize sunulmuştu. 2012’de serinin 2. animasyon filmi olan Resident Evil: Damnation sevenleriyle buluşmuştu. Yeni filmin senaryosunu Psycho-Pass’ten tanıdığımız Makoto Fukami üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Takanori Tsujimoto otururken kadroda ayrıca Garez filminin yapımcısı Takashi Shimizu da bulunuyor. Serinin önceki filmleriyle bir bağlantısı olmayacağı açıklanan yeni filmde Leon Kennedy, Chris Redfield ve Rebecca Chambers yer alacak. Ne diyelim seriyi sevenler için güzel haber. Umarız oyun adına da seriye yakışan haberler gelir… Şimdiden iyi seyirler.

resanimation2

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...