SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Resident Evil’ın Kapıları Bu Videoda!

Hayatta kalma-korku oyunlarının göz bebeği Resident Evil için Capcom tarafından ilginç bir tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun resmi Youtube kanalından yayınlanan videoda Resident Evil oyunlarında bugüne kadar gördüğümüz tüm kapıları ve açılma animasyonlarını görüyoruz.

Resident Evil’ın kült sahnelerinden birisi olan kapılar ve açılma animasyonları hemen her oyuncunun aklında yer etmiştir. Yayınlanan yeni videoda tam 267 kapı ve açılış animasyonu hızlı bir şekilde gösterilmekte. Eski günleri de anımsayacağınız bu kapılar size pek çok şey hatırlatıyor olmalı! Resident Evil’ın ilk oyununun yeniden yapımı olacak Resident Evil HD Remastered’ın 20 Ocak 2015’te PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkarılacağını hatırlatalım.

Resident Evil’ın ilk oyunundan günümüze tüm kapıları ve açılış animasyonları aşağıdaki videoda sizi beklemekte, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...