SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Riot Games’ten Beklenen Açıklama Geldi

riotgames

07.07.2015 tarihinde gece geç saatlerde yaşanmaya başlayan sunucu problemleri sebebiyle bir çok oyuncu oyuna girmekte zorluk yaşadı. Bir çok oyun, eksik oyuncularla devam etmek zorunda kaldı. Dereceli oyunlarda bir çok oyuncu haksız yere oyun ve puan kaybetti.

Oyuncular taradından bilet yağmuruna tutulan Riot Games konuyla ilgili olarak bir açıklama bulundu. Riot Games’in açıklaması şu şekilde;

“07/07/2015 tarihinde, gece geç saatlerde başlayan sunucuya bağlanma sorunundan haberdarız ve hatayı gidermek için çalışmalarımız tam hızla devam etmekte. Bu nedenle, konuyla ilgili bilet göndererek bildirimde bulunmanıza gerek yoktur.

Sorunun ne zaman düzeleceği konusunda kesin bir zaman veremesek de en yakın zamanda çözümleneceğini umuyoruz. Öncelikle sorundan etkilenen oyuncularımızdan özür dilemek istiyoruz. Karşılaşmaların bu durumdan etkilenmesini önlemek üzere, sorunu fark ettiğimiz anda Önlenen Yenilgi sistemini devreye soktuk. Fakat, bu sunucu sorunu dolayısıyla; kaybedilen oyunlara, LeaverBuster cezalarına, lig puanına ve MMR puanına müdahale yapılmasına izin vermediğinden, herhangi bir telafi yapamayacağımızı de üzülerek belirtmek istiyoruz. Anlayışınız ve sabrınız için hepinize teşekkür ederiz. Sunucu sorunu ile ilgili çözüm sürecimiz devam ediyor. Bağlantı testlerimiz olumlu sonuç verdiğinden sorunun en kısa zamanda çözüleceğine inanıyoruz.

Teşekkürler.”

League of Legends
League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.