SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Riot Games’ten Beşiktaş ve Aurora’ya Para Cezası!

Türkiye Şampiyonluk Ligi

Riot Games Türkiye Ofisi’nin yapmış olduğu açıklama neticesinde, Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş.OHM takımı ve Team Aurora takımına 3.000TL’lık para cezası verildiği duyuruldu.

Bunun nedeni olarak, Riot Games’in Türkiye Şampiyonluk Ligi kuralları gereğince, takım koçlarının takımla birlikte maça çıkması gerektiği, ancak Beşiktaş.OHM takımının koçunun maçlara çıkmadığı için seri başına 1.500TL olmak üzere iki seriden ötürü 3.000TL ceza ödemesine karar verildi.

Team Aurora için ise takımın sözleşmeli oyuncusu konumunda bulunan Lamine-Lounis “Kanani” Khouani’nin, Riot Games’in düzenlemediği turnuvalara Riot Games’in izni dışında katılım göstermesi ve Team Aurora’nın bu ihlale izin vermesinden dolayı takıma 3.000TL’lık ceza verildi. Riot Games’in resmi açıklamaları şu şekilde;

Beşiktaş.OHM
Beşiktaş.OHM

Team Aurora
Team Aurora
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.