SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Riot’tan Uluslararası Üniversite Turnuvası

Uluslararası Üniversite Turnuvası

2015 World Championship’in yaklaşmasına sayılı günler kala Riot’tan yeni bir turnuva duyurusu gerçekleştirildi. Riot’un son yıllarda başlattığı Kampüsün Sihirdarları projesiyle birlikte yılda üç kez düzenlenen Üniversite Turnuvaları kapmasında şampiyonluğa ulaşan üniversiteler, Riot’un düzenleyeceği Uluslararası Üniversite Turnuvası’nda yer alacak.

Bu bağlamda bu sezon yapılan üç turnuvanın kazananı olan Erciyes Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi ülkemizi Uluslararası Üniversite Turnuvası’nda temsil edecek. Türkiye dışından İngiltere, Portekiz, Rusya/Bağımsız Devletler Topluluğu bölgelerinin üniversiteleri de turnuvaya katılacak.

Turnuvaya katılan takımlar arasında oynanacak karşılaşmalar sonrasında ilk dörde giren takımlar birbirleriyle çapraz eşleştikten sonra Final karşılaşması yapılacak. BO3 üzerinden yapılacak Final karşılaşmasının galibi Berlin’de gerçekleştirilecek 2015 World Championship’in Final karşılaşmasını yerinde izleyecek.

Uluslararası Üniversite Turnuvası
Uluslararası Üniversite Turnuvası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.