SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rise Of The Tomb Raider’ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Rise of the Tomb Raider

Crystal Dynamics’in geliştirdiği, Square Enix’in yayınlayacağı Tomb Raider efsanesinin en son üyesi olacak Rise of the Tomb Raider’ın çıkış videosu yayınlandı. Çıkışına artık sayılı günler kalan oyun için serinin ne yazık ki şimdilik Xbox tarafındaki hayranları sevinebilir. Çünkü Rise of the Tomb Raider 10 Kasım 2015 tarihinde sadece Xbox 360 ve Xbox One platformunda çıkışını gerçekleştirecek.

Microsoft’un yapımcılarla anlaşması üzerine zamanlı olarak Xbox’a özel olan Rise of the Tomb Raider PC için 2016’nın ilk çeyreğinde, PS4 içinse 2016’nın son çeyreğinde oyuncularla buluşacak. 2013 yılında küllerinden doğan Tomb Raider, bakalım 2015 yapımı yeni Tomb Raider oyunuyla hayranlarından nasıl bir not alacak? Daha önce yapımcıların açıklamalarına göre 15-20 saati bulan oynanış süresi yan görevlerin tümünü yaparak 30 saatin üzerine çıkabilecek. Biz de heyecanla Lara’nın dönüşünü bekliyoruz, iyi oyunlar.

Rise of the Tomb Raider’ın çıkış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...