SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rise Of The Tomb Raider’ın Yeni Video Serisi Başladı

Crystal Dynamics’in geliştiriciliğini, Square Enix’in yayıncılığını üstlendiği köklü aksiyon-macera serisi Tomb Raider’ın yeni üyesi olacak Rise of The Tomb Raider adına yeni bir video serisi başlatıldı. Oyunun resmi Youtube kanalında başlatılan yeni video serisinin ilk konusu “Kadın ve Vahşi Yaşam” oldu. Yeni videoda Lara Croft’un vahşi yaşamda nelerle karşı karşıya kalacağını ve bunlarla nasıl mücadele edebileceğini görüyoruz.

Tomb Raider’a adeta yeniden hayat veren başarılı ekip 2013 senesinde “Tomb Raider” oyunuyla oldukça beğeni kazanmıştı. Yeniden doğuşun 2. ana oyunu olacak Rise of The Tomb Raider ne yazık ki şimdilik sadece Xbox platformuna özgü olacak. Bu bakımdan eleştirilere maruz kalan yapım; Xbox 360 ve Xbox One platformları için 10 Kasım 2015’te ABD’de, 13 Kasım 2015’te ise Avrupada beğenimize sunulacak. Tomb Raider markasının yeni oyunu Rise Of The Tomb Raider bakalım 2013 yılındaki oyun kadar başarılı olabilecek mi? Oyunun PC versiyonunun 2016’nın ilk çeyreğinde, PS4 versiyonunun ise 2016’nın son çeyreğinde piyasaya çıkacağını da hatırlatalım.Yine binbir türlü ölüm kalım savaşı vereceğimiz Lara Croft’ın hayranı biri olarak merakla ve biraz da sitemle beklediğimi itiraf etmeliyim, iyi oyunlar.

Rise of The Tomb Raider’ın yeni video serisinin ilk üyesi olan “Woman vs. Wild” isimli videoyu aşağıda doya doya seyeredebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...