SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Robinson: The Journey PS4’e Geliyor

Crytek’in sanal gerçeklik cihazları için geliştirdiği ve 2015’in Haziran ayında PC için duyurduğu Robinson: The Journey, PS4 platformuna da geliyor. Sony’nin Paris’te gerçekleştirdiği konferansta verilen bilgiye göre oyun artık PlayStation VR için de geliştiriliyor.

Sanal gerçekliğin bir kaç yıla kalmaz artık sıradanlaşacağı yakın geleceğin ön görüleri arasında. Oyun dünyasının heyecanla beklediği bu teknoloji yavaş yavaş bu cihazlar için duyurulan oyunlarla adından daha çok söz ettirmekte. Bizim de heyecanla yaşamak istediğimiz bir deneyim olan sanal gerçeklik umarız beklentileri karşılar. Cevat Yerli’nin konferansta sahneye çıkıp PS4 için duyurusunu yaptığı Robinson: The Journey de bu alanın ilgi çekici yapımlarından birisi olacak gibi duruyor. Dinazorların yoğun olduğu bir ormanlık alanda yaşam mücadelesine şahitlik ettiğimiz kahramanımızın bir de robot bir yardımcısı var. Crytek’ten beklenen ölçüde muazzam bir görsellikle bizi karşılayan oyun bakalım bizi ne denli sanal dünyanın içine götürebilecek? İyi oyunlar.

Sony’nin Paris’te düzenlediği konferansta PlayStation VR için duyurulan Robinson: The Journey’in oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...