SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rocket League Gözünü Diğer Platformlara da Dikti

Rocket-League

Son dönemin popüler yapımlarından biri olmayı başaran, geliştirdiği, uzaktan kumandalı yarış arabalarla yapılan futbol karşılaşması olarka nitelendirebileceğimiz oyun hali hazırda PC ve PS4 platformlarında oynanmaya devam ediyor. Psyonix’in pazarlama yöneticisi olan Jeremy Dunham, Rocket League’in diğer platformlara da geleceğini belirtti.

Dunham “ Firma olarak diğer platformlar konusunda araştırmalarımız devam ediyor. Kesin olarak söyleyebilirim ki Rocket League diğer platformlarda da yer alacak. Oyunun çıkış dönemi oldukça iyi geçti ve ekibimizi genişletebilecek seviyeye geldik. Dolayısıyla da yapabileceklerimizi de genişletmek istiyoruz. Ancak şuan için hangi platformlara hazırlandığımızı açıklayamam. açıklamasında bulundu.

Oyunun ilk olarak PC ve PS4’e çıkmasının sebebi ise sadece on iki kişilik bir ekibe sahip olmalarından dolayı kaynaklandığını da belirtti.

Rocket-League
Rocket-League
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.