SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rocket League İçin Yeni Bir Gelişim Sürecine Girecek!

Rocket-League

Psyonix Studios tarafından geliştirilen ve son dönemin en ilgi çekici oyunlarından biri olan Rocket League için yeni bir gelişim sürecine girmesi gündemde. Bu süreç ile birlikte oyunda yer alan problemlerin giderilmesinin yanı sıra yeni içerikler oyuna eklenecek. Oyunun giderilecek sorunları şu şekilde;

Virtuoso isim başarımın açılmaması problemi giderildi.
Online maçlardaki izleme istatistikleri düzeltildi.
Fare hassasiyeti ayarları yeniden düzenlenecek.
Oyuncuların kazanma ve kaybetme oranları kazanma yüzdesi olarak istatistik sayfasında görüntülenecek.

Oyuna getirilmesi düşünülen yenikler ise 3v3’lük dereceli oyun karşılaşmaları için izleyici modu düşünülüyor. Ayrıca oyundan çıkan oyuncular için ceza sistemi de düşünülmekte. Bunun yanı sıra geçtiğmiz günlerde yaşanan sunucu problemlerinden dolayı oyuncuların ödüllendirilmesi de gündemde.

Yeni yamanın yanı sıra iki adet ücretsiz bir adet ücretli DLC oyuna eklenecek. Ücretsiz olan bir DLC’de firmanın geliştirdiği Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars’taki Utopia haritasından esinlenilmiş bir harita mevcut. Ücretli DLC’ ile birlikte oyuna iki araç eklenecek.

Rocket-League
Rocket League
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.