SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rocket League, Türkçe Oluyor!

Psyonix tarafından geliştirilen kıyasıya mücadelenin ve eğlencenin eksik olmadığı Rocket League’e resmi Türkçe desteği geliyor. Piyasaya çıkışından bu yana oldukça büyük bir kitleye ulaşmayı başaran ve Türkiye’de de hatırı sayılır miktarda satış başarısı gösteren Rocket League’e resmi Türkçe  desteği geleceği açıklandı.

Game of Thrones, The Walking Dead, The Wolf Among Us, Far Cry4, GTA V, Sleeping Dogs ve The Evil Within gibi yapımların Türkçeleştirilmesinde çalışan Technogame ekibi, Rocket League’in Türkçe dil seçeneği çalışmalarında yer alacak.

Önümüzdeki günlerde PC ve PS4 için gelecek olan güncelleme ile birlikte oyuna resmi Türkçe dil desteği de sağlanmış olacak. 2016’nın ilk çeyreğinde Xbox One’a da çıkış yapacak olan oyun, bu platformda da Türkçe olarak oyunculara sunulacak.

Rocket League
Rocket League
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.