SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rocket League’in Dengesi Bozulmayacak!

Rocket-League

Son dönemin popüler yapımlarından biri olan Rocket League hakkında yapımcı firma Psyonix’ten Dave Hagewood Reddit’te açıklamalarda bulundu. Twitch yayıncılarının da ilgisini çeken ve en çok izlenen yapımlar arasında giren oyunun dengesi korunacak.

Hagewood Oyuna herhangi bir güçlendirme ya da ekstra özellikler sağlayan seçenekler sunmay düşünmüyoruz. Oyunun fiziksel yapısında ya da oyuncuların profillerine ekleyebilecekleri stat geliştirici özellikler getirmeyeceğiz. Elimizde gerçekten güzel bir formül var ve bu formülün yapısını bozmadan yeni şeyler katmayı düşünüyoruz.” açıklamasında bulundu.

Oyuncuların bireysel yeteneklerini sergileyebildiği ve genel bir dengenin bulunduğu oyunun geleceği için gerçekten olumlu bir düşünce. Sizin Rocket League hakkındaki görüşleriniz neler? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.