SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rockstar Games, E3 2015’e Katılmadı!

rockstar games

Pek çok oyun duyurusu, geliştirilen oyunlar için yeni bilgilerin ve oynanış videolarının paylaşıldığı ve oldukça da başarılı bir E3 geride kaldı. Özellikle Sony’nin konferansı bir çok katılımcıyı heyecanlandırdı.

Ancak herkesin üzüldüğü nokta da yok değil. Geçtiğimiz yıl gerçekleşen E3’e GTA V’in yen nesil konsollara getirilmesi sebebiyle Sony’nin yanında katılan Rockstar Games, E3 2015’e katılmayarak bir çok katılımcıyı hayal kırıklığına uğrattı. Özellikle de GTA V için yeni hikaye DLC’leri ve Red Dead Redemption’ın yeni oyununun duyurusunu bekleyenlerin hevesleri kursaklarında kaldı.

Şimdi akıllarda şu soru yer alıyor. Önümüzdeki en yakın büyük oyun fuarı  Gamescom’da Rockstar Games yer alacak mı? Bekleyip göreceğiz. Sizce Rockstar’ın E3’ü pas geçmesi beklenen bir durum muydu? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Grand Theft Auto 5 - GTA 5 PC
Grand Theft Auto 5 – GTA 5
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.