SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Rockstar Games’ten BBC’ye İsim Hakkı Davası!

rockstar games

Geçtiğimiz dönemlerde siz değerli okuyucularımıza BBC kanalının Rockstar Games ve GTA temalı bir dram dizisi hazırlığında olduğunu duyurmuştuk. Başrolde Rockstar Games’in başındaki kişiyi canlandıracak olan Daniel Radcliffe’in yer alacağı Game Changer adlı dizi için Rockstar Games, BBC kanalını dava etti.

Rockstar Games, yaptığı açıklamada  BBC kanalının hazırladığı dizi ile ilgili olarak, dizi ile bir bağlarının olmadığını, kendilerine herhangi bir isim hakkı talebinde bulunulmadığını belirtti. Bu durum sonrasında isim hakları konusunda BBC ile uzlaşmaya varmaya çalıştıklarını anlatan Rockstar Games, maalesef uzalaşmanın sağlanamadığını ve BBC’yi dava etmekten başka yollarının kalmadığını açıkladı.

Bakalım bu gelişmeler sonrasında BBC kanadından nasıl bir açıklama yapılacak? Dizi iptal mi edilecek? Yoksa isim değişikliğine mi gidilecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

gta
GTA
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.