SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Royal Bandits Bombaları Patlattı!

royal_bandits_wallpaper2

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Şampiyonluk Ligi takımlarından Oyun Hizmetleri’nin haklarını satın alarak lige katılan Royal Bandits, sezon öncesi Yükselme Ligi için kurmuş olduğu kadroda değişikliklere gitti. Artık Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin şampiyonluğu için mücadele verecek olan ekip bu bağlamda daha güçlü isimlerle anlaştı.

Takımın orta koridorunda yer alan Felix “Abbedagge” Braun ve Jonathan “Backlund” Bäcklund’un yanı sıra ormancı Can “Closer” Çelik ve destek oyuncusu Mehmet “Corpse” Turgut Aksel ile yollar ayrıldı. Bu isimlerin yerine ormana Ever 8’den Kim “Malrang” Geun-seong ve yine aynı takımdan Park “Cepted” Wi-rim de orta koridora transfer edildi. Takımın destek rolüne ise Türkiye’nin en iyileri arasında yer alan ve 2016 yılında göstermiş olduğu performans ile adından söz ettiren Mustafa “Dumbledoge” Kemal Gökseloğlu transfer edildi. Bakalım bu transferle birlikte Royal Bandits şampiyonluğa ulaşabilecek mi?

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.